- ТІЛЬКИ ОПТ– 6:00 – 19:00
- info@maraton.ua
Завдяки компактному дизайну та легкій системі складання, електровелосипед Cruzzer є ідеальним вибором для тих, хто їздить на роботу, мандрівників та любителів активного відпочинку на природі. Всього за кілька рухів цей велосипед можна легко скласти до зручного розміру, що дозволить вам взяти його в поїзд, автобус або автомобіль, або навіть зберігати його під столом.
Складаний електровелосипед Cruzzer X8 компактний і пропонує вражаючу продуктивність.
Але нехай вас не вводять в оману його компактні розміри - електровелосипед Cruzzer X8 забезпечує вражаючу продуктивність на дорозі.
Незалежно від того, їдете ви на роботу, неквапливо прогулюєтеся парком або виконуєте швидкі справи, складаний електровелосипед Cruzzer X8 пропонує ідеальне поєднання зручності, продуктивності та стилю. Відкрийте для себе свободу мобільності вже сьогодні з електровелосипедом Cruzzer X8, вашим ідеальним супутником у дорозі
| Бренд | CRUZZER |
| Комплектація | 1 кор. (1 шт) |
| Макс.навантаження (кг) | 150 kg |
| Потужність двигуна | 750 Вт |
| Акумулятор | 48 В/15 Ач |
| Середній пробіг на 1 зарядці | 55 км |
| Режими швидкості | 5 режимов скорости |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Складна конструкція | Зі складною конструкцією |
| Діаметр коліс | 20″ (дюймів) – 50.8 см |
| Гальмо | Ручний, передній, задній, дисковий |
| Колір | чорний |
| Дисплей | LED |
| Україна |
