G-Vagen CRUZER Electric scooter
Product images
| Brand | CRUZZER |
| Equipment | 1 box (1 piece) |
| Motor power | 2*1500 Вт |
| Battery | Lithium 60V / 20Ah |
| Average mileage per charge | 65 km |
| Maximum speed | 75 км/ч |
| Wheel diameter | 12" (inch) - 30.5 cm |
| Brake | Дисковые тормоза F/R |
| Display | LCD |
show all featuresG-Vagen CRUZER Electric scooter - Features
| Brand | CRUZZER |
| Equipment | 1 box (1 piece) |
| Motor power | 2*1500 Вт |
| Battery | Lithium 60V / 20Ah |
| Average mileage per charge | 65 km |
| Maximum speed | 75 км/ч |
| Wheel diameter | 12" (inch) - 30.5 cm |
| Brake | Дисковые тормоза F/R |
| Display | LCD |