Електросамокат CRUZZER G-Vagen
Зображення продукту
| Бренд | CRUZZER |
| Комплектація | 1 кор. (1 шт) |
| Потужність двигуна | 2*1500 Вт |
| Акумулятор | Lithium 60V / 20Ah |
| Середній пробіг на 1 зарядці | 65 км |
| Максимальна швидкість | 75 км/ч |
| Діаметр коліс | 12 "(дюйм) - 30,5 см |
| Гальмо | Дисковые тормоза F/R |
| Дисплей | LCD |
переглянути всі характеристикиЕлектросамокат CRUZZER G-Vagen - Особливості
| Бренд | CRUZZER |
| Комплектація | 1 кор. (1 шт) |
| Потужність двигуна | 2*1500 Вт |
| Акумулятор | Lithium 60V / 20Ah |
| Середній пробіг на 1 зарядці | 65 км |
| Максимальна швидкість | 75 км/ч |
| Діаметр коліс | 12 "(дюйм) - 30,5 см |
| Гальмо | Дисковые тормоза F/R |
| Дисплей | LCD |