Кошик
$0
| Бренд | Maraton |
| Комплектація | 1 кор. (1 шт) |
| Потужність двигуна | 2*1500 Вт |
| Акумулятор | Lithium 60V / 20Ah |
| Середній пробіг на 1 зарядці | 70 км |
| Максимальна швидкість | 75 км/ч |
| Діаметр коліс | 11" (дюймов ) - 27,94 см |
| Гальмо | Дисковые тормоза F/R |
| Дисплей | LCD |
