Електровелосипед Engine Pro
Зображення продукту
| Бренд | Maraton |
| Комплектація | 1 кор. (1 шт) |
| Макс.навантаження (кг) | 200 kg |
| Матеріал рами | High-carbon steel |
| Потужність двигуна | 750 Вт |
| Акумулятор | Lithium 60V / 20Ah |
| Контролер | 12-tube |
| Максимальна швидкість | 50 км/год |
| Час зарядки | 7 — 8 hr |
| Амортизатор | Передний гидравлический и задний амортизатор с воздушной подушкой |
| Тип коліс | KENDA |
| Діаметр коліс | 20″ (дюймів) – 50.8 см |
| Ширина шини | 4" (дюйма) - 10,16 см |
| Гальмо | Передний дисковый brsk |
| Дисплей | LED |
переглянути всі характеристикиКлієнти, які придбали Електровелосипед Engine Pro, також купили
Електровелосипед Engine Pro - Особливості
| Бренд | Maraton |
| Комплектація | 1 кор. (1 шт) |
| Макс.навантаження (кг) | 200 kg |
| Матеріал рами | High-carbon steel |
| Потужність двигуна | 750 Вт |
| Акумулятор | Lithium 60V / 20Ah |
| Контролер | 12-tube |
| Максимальна швидкість | 50 км/год |
| Час зарядки | 7 — 8 hr |
| Амортизатор | Передний гидравлический и задний амортизатор с воздушной подушкой |
| Тип коліс | KENDA |
| Діаметр коліс | 20″ (дюймів) – 50.8 см |
| Ширина шини | 4" (дюйма) - 10,16 см |
| Гальмо | Передний дисковый brsk |
| Дисплей | LED |